پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نشست مسئولان سازمان دانش آموزی استان کهگیلویه وبویر احمد در دهدشت برگزار شد.

به گزارش“صبح خرد و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره ی کل آموزش وپرورش و رئیس سازمان دانش آموزی استان نشست هم اندیشی مسئولان سازمان دانش آموزی برگزار شد.

معاون پرورشی آموزش وپرورش استان گفت : مهمترین سیاست سیاست آموزش وپرورش اجرای سند تحول بنیادین است که از ۳۳۲برنامه آن ۲۱۳ برنامه مستقیم و یا غیر مستقیم در حوزه پرورشی و فرهنگی است که می شود گفت ۷۰ درصد اجرای طرح در حوزه پرورشی است که مورد تاکید جدی مقام معظم رهبری است.

بهالدین ملک حسینی افزود : زیر نظام مدیریت راهبردی به معاونت پرورشی واگذار شده که ۱۳۳ برنامه دارد که کارگروه های آن تشکیل شد.

وی ادامه داد :مدیران مدارس موظف هستند برنامه ها را اجرا کنند ولازم است با مدیران متخلف در این زمینه برخورد جدی صورت گیرد چون متولی تمام کارها در مدرسه مدیر مدرسه است که نماینده مدیر آموزش وپرورش است.

ملک حسینی تصریح کرد : سازمان دانش آموزی مکمل برنامه هاست که لازم است در مدارس نشاط به وجود بیاورد و باید بدانیم کودکان ما باید کودکی کنند و ایجاد محیطی سخت و اسارات گونه در مدارس به تربیت و آموزش آنها کمکی نمی کند.

وی در پایان ضمن تکاید بر تقویت سازمان دانش آموزی گفت : اردوهای دانش آموزی به شکلی که کمکی به آموزش و تربیت دانش آموزان نکند اثر بخش نیست و باید به سمت و سویی برویم که در اردوهای دانش آموزی ، دانش آموزان با مفاهیم مثل نظم ،احترام به محیط زیست ،کارگروهی و مسئولیت پذیری آشنا شوند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :