پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مجموعه هندبال فرازبام خائیز دهدشت در پایان نیم فصل لیگ برتر با رسانه ها نشست هم اندیشی برگزار کردند.

به گزارش“صبح خرد”، در پایان نیم فصل لیگ برتر هندبال کشور و کسب رتبه سوم جدول و در شب یلدا مجموعه فرازبان خائیز و هیات هندبال دهدشت ،رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس شورای شهر دهدشت با حضور رسانه ها نشست هم اندیشی و ارائه گزارش کار برگزار کردند.

مجید پارسایی مدیر عامل فرازبام از سختی ها گفت و گفت : نیمه راه هستیم و به سختی تا اینجا آمده ایم برگشت به عقب نه ممکن است و نه می توانیم چنین کاری انجام دهیم.

پارسائی تصریح کرد : استاندار نشان داد اهل کار علمی است و خوشحال شدیم وقتی احساس مسئولیت کرد و یه سالن هندبال آمد و امیدمان داد و گفت : به قول های استاندار استان امیدواریم و میدانیم آنچه رابه  هندبال فرازبام قول داد عملی خواهد کرد.

پارسائی از رسانه ها گفت و گفت : خود را و موفقیت های فرازبام را و هر موفقیتی که حاصل شد یا می شود مدیون و مرهون رسانه ها و صداوسیمای استان می دانیم و قدردان افشارنیا رئیس سازمان صداوسیمای استان هستم که کنارمان بود و با پخش مستقیم برخی بازی ها به فراگیر شدن هندبال و ایجاد نشاط کمک بزرگی کرد.

مدیرعامل جوان فرازبام در ادامه به تقدیر از زحمات نماینده کهگیلویه پرداخت و افزود : امروز هندبال فرازبام مربوط به کل کهگیلویه بزرگ است از دیشموک تا چرام ،از سرفاریاب تا دهدشت و چاروسا و لنده ، پس کمک و حمایت های  نماینده کهگیلویه بزرگ باید متناسب با لیگ برتر هندبال باشد چرا که آنچه قبلا مساعدت میشد در حد لیگ دسته ی اول بود اما کارزار لیگ برتر و دست و پنجه کردن به غول های هندبال ایران امکانات و انرژی بیشتری می خواهد.

مجید پارسایی تصریح کرد : قدردان مردم هستم که یک لحظه فرازبام را در لیگ برتر هندبال تنها نگذاشتند و با هر سن و سالی و در هر جایگاه و موقعیتی همیار و همراهمان بودند و امیدوارم باعث خوشحالی مردمان نجیب شهر و دیارم باشم.

مدیر عامل فرازبام گفت : آنچه را هزینه کردیم با آنچه به ما مساعدت شد نه هماهنگ با هزینه هاست است نه جبران کننده، اما لازم است از فرزند شایسته دیار و شهرمان در وزارت ارتباطات و فناوری که در تمام مدت و بدون نگاه خاص به فرازبام خائیز توجه کرد تقدیر کنم.

پارسائی گفت : فرزاد نجات نیا دستیار ویژه وزیر ارتباطات که اتفاقا شناخت خوبی از شهرستان و ورزش شهرستان دارد و با توجه به ارتباطاتی که در سطح ملی دارد و حقیقتا اثرگذار است  با هماهنگی با وزیر و دیدار کارکنان هندبال با ایشان ، کمک در جهت راه اندازی آپ ویژه ورزش در کهگیلویه و مساعدت مالی در کنار رایزنی برای اسکان در یکی از شهرها ایران نقش ویژه ای در همراهی و همکاری با داشت.مدیرعامل فرازبام از نقش شورای اداری و در راس از فرماندار شهرستان هم گفت و یادآور شد ؛ رئیس شورای شهر و شورای اسلامی شهر ،شهردار ورزش دوست و سایر مدیران شهرستان بدون توجه به همه حواشی کنارمان بودند و در این میان نقش شورای شهر و شهردار در تقبل هزینه های سفر در چند نوبت باری از دوشمان برداشتند.

پارسایی،گفت: طی سه ماه گذشته قریب به ۶۰۰ میلیون تومان بر اساس ریز پرداخت‌های مالی هزینه شده که ۵۰ درصد از قرارداد بازیکنان در نیم فصل اول را هم شامل می‌شود و تاکنون یک میلیارد و۴۲۰ میلیون تومان در هندبال کهگیلویه هزینه شده است.

وی، حمایت مسؤولان در این امر را مهم و ستودنی خواند و گفت: ۱۰۷ میلیون تومان به هندبال شهرستان کمک شده است.

سرپرست تیم ملی هندبال نوجوانان ادامه داد ؛ راه ،راه سخت و دشواری است اما موفقیت امکان پذیر و شدنی و امروز به خودم می بالم و بارها خدا را شکر میکنم که امروز نخبگان دهدشت هم پا با استان های برخوردار فارس و اصفهان شش نفر در لیست نهایی آیندگان هندبال ایران دارد و از رسانه های شهرستان میخواهم به این نخبگان بپردازند تا بدانند و بدانیم که دیده می شویم و آینده ما آینده روشن ودرخشانی است.

پیش از صحبت های مجید پارسایی مدیر رسانه ای باشگاه فرازبام خائیزدهدشت  ضمن قدردانی از تلاش های مستمر اصحاب رسانه گفت : فضای هندبالی استان و شهرستان مدیون فعالیت شبانه روزی خبرنگاران است که با حجم زیاد خبر و وقت و انرژی بسیار  این فضای همدلی و نشاط را بوجود آوردند.
ادریس کشاورز گفت : امروز اگر چه هنذبال  فرازبام  در لیگ برتر نگاه ها را به خود جلب نموده اما در سایر رده های سنی فعالیت داردو این نگاه علمی و آکادمیک به ورزش شایسته تقدیر است.
کشاورز ادامه داد : امروز دهدشت را با نام هندبال فرازبام می شناسند و امبدواریم که تلاش ها و افتخار افرینی آن همچنان ادامه داشته باشد.
ادریس کشاورز تصریح کرد : سقف آرزوهای فرازبام دیگر حضور در لیگ برتر نیست بلکه برنامه ریزی ها برای قهرمانی در کشور است.محمدحسین جمشیدی عضو شورای شهر و رئیس شورا در سخنانی کوتاه گفت : تمام قد و با عشق و علاقه از هندبال فرزازبام حمایت خواهیم کرد و نقش آفرینی و درخشش این تیم در لیگ برتر هنذبال و فضای بانشاطی که بوجود آورد قابل تقدیر است.

نکویی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ضمن تقدیر از رسانه ها نقش آنها را پررنگ دانست و گفت : از حمایت ها مدیر کل ورزش وجوانان استان که توجه ویژه ای به هندبال دهدشت داشتند تشکر می کنم.نکویی ادامه داد ؛ در المپیاد نخبگان هندبال کشور دهدشت با شش نماینده یکی از شهرستان های است که بیشترین نماینده را در لیست نهایی دارد.

جمشیدی افزود : کار ارشمند مجید پارسائی کار نیکی است که قطعا ذخیره آخرت نیز خواهد بود و آرزو می کنم این موفقیت ها و درخشش فرازبام در همه ی رده های سنی ادامه داشته باشد.

در پایان این نشست صمیمی هندبالی ها و رسانه ها کیک ویژه شب یلدا با نام فرازبام خائیز را برش زده و عکس یادگاری گرفتند.

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :