پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در نشست امروز سردار هاشمی پور با وزیر ورزش و جوانان ؛ احداث چمن ورزشگاه قلعه رئیسی تأمین اعتبار گردید.

به گزارش“صبح خرد”، نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در دیدار با دکتر سلطانی فر اظهار داشت: جوانان ورزشکار شهرستان های چهارگانه و بخش های تابعه از نظر امکانات ورزشی در محرومیت بسر می برند که توسعه ورزشی و رفع مشکلات ورزشکاران، نیازمند اختصاص بودجه و توجه بیش از پیش وزیر ورزش و جوانان می باشد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: استادیوم ورزشی شهر قلعه رئیسی با وجود آماده بودن زیرساخت های آن، فاقد چمن می باشد که از دکتر سلطانی فر تقاضا دارم دستور لازم را جهت تأمین اعتبار آن صادر نمایند.

سردار هاشمی پور تیم هندبال فرازبام دهدشت را شایسته توجه وزارت ورزش دانست و افزود: این تیم از سرمایه های ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد است که پیشرفت و رفع مشکلات نیازمند توجه وزارت ورزش و همکاری مسئولان استانی است.

دکتر سلطانی فر ضمن قدردانی از پیگیری های نماینده مردم کهگیلویه گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد باید در دو مرحله نسبت به تأمین اعتبار چمن قلعه رئیسی اقدام نماید.

دکتر سلطانی فر در ادامه افزود: مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از بودجه استانی و مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان از بودجه ملی به این امر اختصاص می یابد که مدیریت استان موظف است برنامه ریزی لازم را در این زمینه انجام دهد.

وزیر ورزش و جوانان ضمن دستور به تحویل پکیج های ورزشی به شهرستان های چهارگانه، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال نیز جهت مساعدت به تیم هندبال فرازبام دهدشت اختصاص داد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :