پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس دستگاه قضا استان کهگیلویه وبویراحمد مورد سوقصد قرار گرفت.

به گزارش“صبح خرد”، صبح امروز در یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد افرادی ناشناس با شلیک گلوله قصد ترور رئیس دستگاه قضا استان را داشتند که تلاش انها ناکام ماند.

افشاگری های شجاعانه مزارعی و همراهی مردم استان با وی در کنار ترس و بیم سو استفاده کنندگان از مال و ثروت مردم و استان از وی شخصیتی محبوب ساخته که در همه جای استان و حتی کشور از وی به نیکی یاد می کنند.پیش تر مزارعی گفته بود در راه احقاق حق مردم ترسی ندارم و عمامه ام را کفنم قرار دادم.

ترور ناکام مزارعی پس از اطلاعیه روابط عمومی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در دفاع از معاون اقتصادی استاندار اتفاق افتاد.

گفتنی است پس از افشاگری های گسترده مزارعی و مشخص شدن اتهام دو مدیر ارشد استان درکنار برخی افراد و شخصیت های حقیقی اقتصادی مثلا سرمایه گذار علی رغم حمایت های گسترده مردمی و رسانه ها تیم مدیریتی استاندار نه تنها از اقدامات رئیس دستگاه قضا استان حمایت نکردند که با اطلاعیه روابط عمومی استانداری که البته از سوی روابط عمومی دادگستری بدون پاسخ نماند ، از معاون اقتصادی استاندار که از متهمان اصلی استخدام های غیرقانونی و موارد دیگر است حمایت کردند.

مزارعی در گفتگو با خبرنگاران از مردم استان خواست برای وی دعا کنند و تاکید کرد همان گونه که قبلا گفتم ترسی ندارم و برای احقاق حق مردم کشته شوم بیمی نیست.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :