پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نصب تابلوهای عجیب در محل ورودی و خروجی تونل مسیر دهدشت به قلعه رئیسی و دیشموک باعث تحیر و ترس فراوان مردم شد.

به گزارش“صبح خرد”، بعد از مشکلات فراوان جاده قدیم دهدشت به چاروسا از مسیر پر پیچ و خم قرارگاه سازندگی خاتم در مسیر جاده اصفهان تونلی احداث کرد تا هم قسمتی از مسیر جاده معروف اصفهان انجام شود هم مسیر ارتباطی بین دهدشت و قلعه رئیسی و دیشموک راحت تر و نزدیک از قبل شود.

تونل مورد نظر بعد از اینکه زیر بار ترافیک رفت علی رغم داشتن مشکلات زیادی از قبیل نور و سقف نامطمئن  ولی با توجه به دشواری مسیر سابق و مشکلات عدیده مردم مشکلات آنها را تا حد امکان کاهش داد.

ولی امروز در اتفاقی عجیب دو تابلو زرد رنگ در مبادی ورودی و خروجی تونل توجهات ترا به خود جلب کرد از این جهت که عنوان متن نوشته آنها این بود ؛((هرگونه تردد در تونل ممنوع می باشد .در صورت حادثه این مجموعه جوابگو نمی باشد.)).با نصب و قرار دادن این دو تابلو ترس ودلهره عجیبی در مردم  ایجاد شده که آیا واقعا این تابلوها نشانه ی ریزیش احتمالی تونل است که اگر چنین است چرا آن را به سبب حفظ جان مردم مسدود نمی کنند؟

اگر واقعا چنین کاری غیرکارشناسی و خودسر بوده باید پرسید چه کسی باعث ایجاد این ترس و دلهره در مردم شده است؟

آیا مسئولان راه و شهرسازی شهرستان کهگیلویه در جریان چنین اتفاق عجیبی هستند یا نه …اگر این تونل واقعا مشکل دارد و امکان ریزش وجود دارد اولا آیا جان مرذم برای شما هیچ اهمیتی ندارد و دوما در صورت مسدود کردن مسیر ارتباطی سه منطقه مهم و محروم چاروسا ،دیشموک و دشمن زیاری با مرکز شهرستان چگونه خواهد بود؟

 

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد با توجه به رسالت خبری خود آماده دریافت و انتشار جوابیه اداره راه و شهرسازی کهگیلویه می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :